Atletická přípravka

Dne 29. 11. 2023 odpadá trénink od 16:40 - trenér Pavel


 • Uvolnilo se nám několik míst ve skupinách pro nejmenší. Pokud máte zájem, ozvěte se na 777 993 122, horakova@ftvs.cuni.cz (09:00-18:00)


 • V době podzimních prázdnin tréninky NEJSOU (26.- 27. 10. 2023)


 • Pro nové zájemce informace na adrese   nebo telefonní spojení - Monika Horáková 777993122 (v zájmu rychlé reakci prosíme o volání)


  - nábory do přípravky probíhají v letošním roce elektronicky, na základě přihlášky v eshopu. Pro nové zájemce je třeba nutné kontaktovat nejdříve Moniku Horákovou

  - v případě stávajících dětí se přihlašujte přímo na eshopu bez nutnosti předchozí komunikace


  - pro nové děti - přihlášku na eshopu vyplňujte až po přijetí do přípravky (to proběhne na základě elektronické či telefonické komunikace), prosíme v emailech o uvádění telefonního čísla u jména (prosíme vždy)


  - první hodina u menších dětí tréninku je  nezávazná „na zkoušku“ (nejdříve je třeba se domluvit s Monikou Horákovou či trenérem), u ročníku 2019 je tato hodina nezbytná - nezapisujte předem v v eshopu.


 • Prosíme všechny rodiče o omlouvání dětí přímo trenérům, to platí zejména u dlouhodobých absencí.

  Dále prosíme všechny rodiče našich malých atletů o maximální dodržování PŘÍSNÉHO ZÁKAZU POBYTU VŠECH OSOB NA HŘIŠTI UK FTVS, to platí na doprovod dětí i jejich mladší sourozence. Po celou dobu tréninků naší přípravky probíhá na hřišti i řádná výuka, zkoušení studentů UK FTVS.Žádáme rodiče o zaplacení atletické přípravky vždy do týdne od první zkušební hodiny (u nových dětí).

V případě většího počtu zájemců můžeme přidat tréninkové skupiny.
 • tréninky dětí začínají v týdnu od 2. 10. 2023. Podrobnější informace budeme postupně vkládat během měsíce září

 • přihláška - https://www.ftvs-akce.cz/atleticka-pripravka/


 • V případě (velmi) nepříznivého počasí se bude trénovat v tělocvičnách školy (od listopadu do konce února vždy v tělocvičně). V říjnu venku.

 • Do tělocvičen prosíme čistou sportovní obuv.

 • Dávejte, prosím, dětem vhodné oblečení (několik vrstev, nepromokavá větrovka, kšiltovka, apod.).

 • Trenéři si vás vyzvednou recepci, či dle domluvy s jednotlivými trenéry.

Rozpis skupin:

Skupiny na rok 2023/24 (změna vyhrazena) ZDE doplníme během září


V roce 2023/24 přijímáme děti od ročníku 2018 - 2009 (8) - u 2019 pouze po domluvě a "zkušební" hodině, kde na základě kopnzultace s trenérem se dítě zařadí či nezařadí do přípravky (či se ještě počká). Děti se musí již samostatně zapojit do dění a naslouchat instrukcím trenéra.Velmi důležitá je spolupráce s trenérem.

Platbu umožňujeme formou dvou splátek (přihláška na půl roku a zvýhodněná přihláška na rok). Pokud dítě z přípravky chcete odhlásit před uplynutím školního roku, odpadá tím možnost vrácení platby. Odhlášení je třeba vždy písemné. Platba se bude vracet pouze po dohodě a z vážných důvodů (dlouhodobá nemoc apod.). V případě, že nevyužijete  v daný školní rok všechny tréninkové hodiny, se tímto tyto hodiny nevracejí zpět – nevzniká  nárok na vrácení platby.

Prosíme rodiče o uhrazení poplatku do týdne od „zkušební“ tréninkové jednotky/hodiny. Na každý školní rok je třeba si vždy přihlásit. V případě platby na 1/2 roku je třeba se znovu přihlašovat na druhé pololetí (v únoru).

Děkujeme za pochopení.


Přihláška pro děti z naší přípravky, které si chtějí občas i zasoutěžit – ročník 2011, 2010, 2009, 2008. Naše přípravka úzce spolupracuje s Vysokoškolským klubem – VSK Praha - atletika při UK FTVS, díky tomu se mohou naše děti účastnit na soutěžích.  Stačí vyplnit přihlášku do VSK a zaslat na mou adresu horakova@ftvs.cuni.cz (nic dalšího již nehradíte, za naše děti z přípravky vše hradí VSK - atletika Dr. Jebavý Radim). Trénink "závoďáků" je v úterý a ve čtvrtek od 16:30/40 - do 18:00.Děti, které již navštěvují naší přípravku, mají přednostní právo na umístění.


Nábory do atletické přípravky probíhají celoročně - po telefonické domluvě (při dotazech a kontaktu uvádějte u svého jména vždy telefonní číslo)


Kontakt pro přihlášky dětí do atletické přípravky  (nábory, organizační záležitosti, přesuny ze skupiny, odhlášky apod.)

Monika Horáková

E-mail:

Tel: 777 993 122  (po – so, od 10 – 20)


Informace k platbám: https://www.ftvs-akce.cz/atleticka-pripravka/


 • při sourozenecké slevě prosím zadejte kupon "SOUROZENEC"


 • v případě, že přihlašujete jedno dítě na více tréninků – vyplňte do kolonky druhé dítě jen znak „X“. Sleva za trénink 2x týdně se odečte automaticky

 • v případě platby na celý rok se sleva automaticky odečítá

Pokyny k platbě: POPLATKY SE HRADÍ POUZE PŘES E-SHOP (v ostatních případech níže na účet)


Číslo účtu/kód banky: 35-85332011/0100

Variabilní symbol: OD ROKU 2023 je Variabilní symbol 301504 (nezapomenout napsat)

Do poznámky je nutné uvádět vždy jméno dítěte.


 • Platbu ze provádět mimo eshop po domluvě

 • Pokud vyžadujete daňový doklad, musíte si vyplnit žádost, kterou najdete na našich stránkách a zaslat ji na: a v kopii

 • Daňový doklad se vystavuje až po provedení platby!


Nárok na vrácení poplatku


 • Při odhlášení dítěte v průběhu roku se kurzovné nevrací.  Vyjímku tvoří odhlášení z důvodu dlouhodobé nemoci, případně z jiného vážného důvodu (vždy se jedná o individuální posouzení). Při odhlášení nevzniká nárok na vrácení poměrné částky neproběhlého tréninku.

Žádost o vystavení daňového dokladu

- tuto vyplněnou žádost posílejte až po zaplacení příslušné částky.

Žádost posílejte přímo na: (finanční účtárna Veronika Klecová), prosím do kopie: -

Žádost zde


Přihláška do VSK (toto není přihláška do Atletické přípravky) zde.


Vedení atletické přípravky:

Šéftrenér

- PaedDr. Jana Kolčiterová,

kontaktní email: , telefon 775675910

- Monika Horáková - prosíme o kontakt zde,

kontaktní email: , telefon

- závodní oddíl: Dr. Radim Jebavý VSK 728160687

kontaktní email: , telefon: 728160687


S pozdravem

Atletická přípravka FTVS.Poslední změna: 29. listopad 2023 15:22 
Sdílet na: Facebook Sdílet na: Twitter
Sdílet na: