Den otevřených dveří FTVS UK 27.1.2023


Zvažuješ studium na Fakultě tělesné výchovy a sportu Univerzity Karlovy, ale chceš se ještě ve svém rozhodnutí utvrdit?


Přijď si v pátek 27. ledna 2023 prohlédnout naši fakultu, poznat své budoucí spolužáky a vyučující, dozvědět se vše o přijímacích a talentových zkouškách a zeptat se na všechno, co tě zajímá. Den otevřených dveří pro rok 2023 jsme pojali ve stylu TOUR DE FTVS. 


Po dvou letech se opět potkáme fyzicky, a to přímo v areálu naší fakulty na pražském Veleslavíně (José Martího 269/31). Když to nestihneš, nevadí. Připravíme krátká informační videa, která najdeš na našem webu nebo sociálních sítích.  


Vvrámci naší TOUR DE FTVS máme pět „prohlídkových tras“ rozdělených podle studijních oborů. Stačí si vybrat TOUR, která tě nejvíce zajímá a přihlásit se na konkrétní čas. Díky tomu budeš mít jistotu, že ze Dne otevřených dveří vytěžíš maximum. Přijít můžeš samozřejmě i bez registrace. 


V průběhu jednotlivých TOUR DE FTVS se tě ujmou naši studenti, kteří ti ukážou místa charakteristická pro daný studijní program (tělocvičny, učebny, laboratoře). Také se potkáš a poslechneš si akademické pracovníky, kteří mají obsah studijních programů na starosti.  


Můžeš si vybrat z následujících TOUR:  


  • Aplikovaná tělesná výchova a sport osob se specifickými potřebami (APA) 

  • Fyzioterapie 

  • Management tělesné výchovy a sportu  

  • Tělesná výchova a sport se zaměřením na vzdělávání a Trenér, kondiční trenér (TVS a KOTR) 

  • Vojenská tělovýchova  

 

Součástí TOUR DE FVTS je také doprovodný program, v rámci kterému se dozvíš něco o možnosti studia v zahraničí, využití různých služeb na fakultě nebo o esportu.

Můžeš se zastavit na kávu či drobné občerstvení v naší nové menze.  


Vyber si studijní program, který tě zajímá, a rezervuj si konkrétní čas tvé prohlídky. 


REGISTRACE 


Všechny informace budeme průběžně zveřejňovat na našich sociálních sítích. Nejlépe uděláš, když budeš sledovat tuto událost na Facebooku.  Poslední změna: 13. leden 2023 09:52 
Sdílet na: Facebook Sdílet na: Twitter
Sdílet na: