Kdo mi pomůže


Se studiem, maličkostmi a ostatními záležitostmi


Jako první se podívejte na Příručku prváka - VÍTÁME TĚ NA FAKULTĚ. Na 40 stránkách najdete důležité informace, které vám pomohou se na naší fakultě orientovat.


VÍTÁME TĚ NA FAKULTĚ


Sledujte plazmy na hlavní budově, kam pravidelně umísťujeme aktuality a zajímavé informace. Také nás sledujte na sociálních sítích: Facebooku, Instagramu a LinkedInu.


Pro dotazy a běžné studijní záležitosti byl na naší fakultě vybudován STUDENT POINT, který funguje pod záštitou Studentského týmu. Jeho členové z řad studentů vám zde jsou k dispozici a pomohou vám s jakýmkoliv problémem či dotazem. Místnost Studentského týmu najdete v hlavní budově fakulty, bloku H, od hlavního vchodu se dáte doprava.


Nebojte se zeptat svých starších spolužáků, které potkáte například v Creative Hubu, kde je možné relaxovat či učit se. S některými věci ohledně studia či psaní školních děl (bakalářské či diplomové práce) vám rádi poradí v naší knihově. Tu najdete také na bloku H, od recepce půjdete doleva.


Pakliže máte zájem o brigádu či zaměstnání v oblasti sportu, pohybu a zdravého životního stylu, tak se zaregistrujte do naší facebookové skupiny.


S administrativními a neodkladnými záležitostmi


Pro neodkladné záležitosti můžete využít studijní oddělení. To se nachází v přízemí v bloku H hlavní budovy, od recepce hned doprava. Studijní oddělení je místem pro vyřizování záležitostí jako uznávání předmětů, individuální studijní plány či jakékoliv formuláře a administrativní záležitosti.


Jsou však věci, které byste rádi sdělili vedení fakulty – děkan, proděkani a proděkanky mají každý svoji agendu. Nebojte se přijít nejen se svými problémy, ale také se svými nápady, jak život a fungování fakulty zlepšit. Nikdo z nich vás neodmítne.


S mezinárodními záležitostmi


Pro Erasmus a mezinárodní záležitosti je k dispozic naše koordinátorka výjezdů a mezinárodní záležitost Samra Kovač, která vám ráda pomůže s vaším výjezdem či jinými mezinárodními záležitostmi.Poslední změna: 24. červenec 2023 10:28 
Sdílet na: Facebook Sdílet na: Twitter
Sdílet na: