21. listopadu 2022

Na Karlovku: Nabídka všech studijních programů Karlovky na jednom místě!

Již v sobotu 26. listopadu 2022 se koná akce Na Karlovku, kde bude představeno 1 300 studijních programů ze všech fakult Univerzity Karlovy. Každá fakulta bude mít připraven svůj prezentační pult, kde si můžete vyzvednout veškeré potřebné materiály o studiu i o přijímacím řízení. Své stanoviště bude mít samozřejmě také Fakulta tělesné výchovy a sportu, kde budeme připraveni zodpovědět všechny vaše zvídavé otázky.

V pohybu o pohybu

Přijďte si vyzkoušet tejpování fyzioterapeutickou metodu, jejímž úkolem je především uvolnit namáhané a přetížené svaly. To však není vše, představíme vám sportovní aktivity, se kterými se v rámci studia setkáte a třeba zrealizujete svůj sen stát se trenérem Boccii, odborníky v oboru fyzioterapie, instruktorem lyžování nebo volnočasovým pedagogem, který se s nevidomými dětmi bude věnovat goalbalu. Přijďte a dozvíte se více.

· Kdy – sobota 26. listopadu 2022, od 9:00 do 16:00

· Kde – budova Právnické fakulty (Praha 1, náměstí Curieových 7)

Více informací o programu a o ostatních fakultách se dozvíte zde.