29. března 2023

Slavnostní předávání Osvědčení TRENÉRSKÉ ŠKOLY TŘÍDY A

Dne 28. března 2023 se na Fakultě tělesné výchovy a sportu Univerzity Karlovy konalo slavnostní předávání Osvědčení TRENÉRSKÉ ŠKOLY TŘÍDY A.

Absolventi dvouletého kombinovaného programu TRENÉRSKÉ ŠKOLY TŘÍDY A letos úspěšně dokončili své studium a získali tak nejvyšší trenérskou licenci, kterou může udělit příslušný sportovní svaz či občanské sdružení. Osvědčení, které dostali, je rovněž podkladem pro vydání živnostenského listu.

Letos se na Trenérské škole Třída A trenéři specializovali na tyto sportovní disciplíny: box, kickbox, házenou, tenis, basketbal, triatlon, motokros, lední hokej, skoky na lyžích, sportovní šerm, rychlostní kanoistiku, veslování, atletiku a jógovou terapii. Tyto specializace jim umožní v budoucnu trénovat sportovce na nejvyšší úrovni a pomáhat jim dosahovat vynikajících výsledků.

Gratulujeme všem absolventům k úspěšnému dokončení programu!