31. března 2023

Slavnostní otevření učeben U10, U11 a U12

Včera, dne 30. 3. 2023, proběhlo na Fakultě tělesné výchovy a sportu Univerzity Karlovy slavnostní otevření tří nových učeben U10, U11 a U12. Přestřižení slavnostní pásky se ujal Jan Chrudimský, proděkan pro vnitřní záležitosti a celoživotní vzdělávání a součástí otevření byla také ukázka ovládání audiovizuální techniky.

Učebny jsou totiž plně vybaveny moderní technikou a splňují nejnovější standardy pro výuku na univerzitní úrovni. Jsme přesvědčeni, že nové prostory přispějí k efektivnějšímu vzdělávání studentů a budou významným přínosem pro celou fakultu.

Slavnostní otevření je zakončením investiční akce „Renovace výukových učeben“, která byla součástí projektu „ERDF pro VŠ II na UK - VRR" s reg. č: CZ.02.2.67/0.0/0.0/18_057/0013298.

Tento projekt byl realizován díky úsilí mnoha lidí, a proto děkujeme všem, kteří se na jeho realizaci podíleli.