Centrum aktivního života seniorů zve na předvánoční výlet do malebné Wrocławi a slavnostně laděných Drážďan. Ve Wrocławi nás čeká kouzelné historické centrum plné světýlek, vůně perníků a svařeného vína. Po ubytování si společně projdeme místní vánoční trhy na Rynku a užijeme si volný večer v atmosféře zimního města. Druhý den navštívíme katedrálu sv. Jana Křtitele, projdeme se starým městem a po obědě vyrazíme dál.
V Drážďanech na nás čeká tradiční Striezelmarkt – jeden z nejstarších vánočních trhů v Evropě. Nabídne stovky stánků s řemeslnými výrobky, perníčky, vánočními ozdobami i typickými pochoutkami, jako je drážďanská štola či horký punč. Kdo bude chtít, může navštívit také slavné památky v okolí, například Frauenkirche nebo barokní Zwinger.
Výlet slibuje příjemný čas strávený v adventní pohodě, prostor k poznávání i odpočinku a krásné společné chvíle v přátelské atmosféře.
Přidejte se k nám zde: Centrum aktivního života seniorů