2. ledna 2019

Hodnocení výuky FTVS UK

Vážení studenti,

Jako každý semestr je pro Vás připravena ve studijním informačním systému Anketa – hodnocení výuky. Výuku lze hodnotit od 15.1. do 18.2.2019. Anketa je zcela anonymní a nemůžete být za projevení Vašeho názoru jakkoliv postiženi. Prosím využijte tuto možnost jako poskytnutí zpětné vazby nejen vyučujícím Vašich předmětů, ale i vedení fakulty a garantům jednotlivých studijních programů. Pokud se potřebujete vyjádřit slovně, využijte možnosti napsat komentář k předmětu či vyučujícímu.

V předchozích letech byla účast studentů v hodnocení příliš nízká (méně než 10% zapsaných na předmět), aby mohl kdokoliv povolaný učinit patřičné závěry a podniknout následná opatření. Věříme, že při oboustranné spolupráci studentů a vyučujících bude na FTVS docházet k systematickému zlepšování kvality výuky.

Těším se na spolupráci

Vladimír Hojka