18. února 2024

Pozvánka na Ženy, které inspirují

Srdečně vás všechny zveme na akci s názvem ŽENY, KTERÉ INSPIRUJÍ, která probíhá u příležitosti Mezinárodního dne žen (8.3) a je zaměřena na rovné příležitosti ve vysokoškolském vzdělávání, vědě a společnosti. Cílem je představit inspirativní příběhy a motivovat studentky i studenty k jejich studiu a budoucím kariérám.

Akce se bude konat v pátek 8. 3. 2024 v Kampusu Hybernská (DIDAKTIKON) a bude se skládat ze dvou panelových diskusí. V první budou zastoupeny ženy ve vrcholných řídicích pozicích, ve druhé se budeme tematicky věnovat sportu a pohybovým aktivitám. Mezi hosty budou například rektorka Univerzity Karlovy Milena Králíčková, viceprezidentka Svazu průmyslu a obchodu Milena Jabůrková nebo prezidentka České komory fitness Jana Havrdová.

Na akci je nutné se registrovat, vstup je zdarma. Více podrobností najdete zde: