Projekt "Měníme svět pohybem"

V rámci společného projektu s Balance Club Brumlovka s názvem MĚNÍME SVĚT POHYBEM hledáme nejlepší studentské nápady v oblasti zdravého životního stylu, pohybu a sportovních aktivit. Cílem tohoto projektu je podpořit tvůrčí aktivity a inovativní myšlenky studentů v oblasti zdravého životního stylu, pohybu a sportovních aktivit.V roce 2023 se v rámci prvního ročníku zúčastnili studenti a studentky bakalářských, magisterských a doktorských studijních programů fakult Univerzity Karlovy. A to jak jednotlivci, tak týmy – týmové projekty mohou mít maximálně tři účastníky. Můžete si přečíst aktualitu o finále projektu.


V roce 2024 bude soutěž otevřena pro studující všech vysokých škol České republiky. Mezi vítěze bude rozdělena finanční odměna ve výši 110 000 Kč.


  • první místo: 50 000 Kč

  • druhé místo: 30 000 Kč

  • třetí místo: 10 000 Kč


PARTNEŘI PROJEKTU


Fakulta tělesné výchovy a sportu je jednou z nejmladších fakult Univerzity Karlovy – její součástí jsme od roku 1959. Naším cílem je budovat komunitu, která sdílí a propaguje myšlenky udržitelného a zdravého životního stylu každého jednotlivce v každém věku, jehož nedílnou součástí jsou pohybové a sportovní aktivity. Do našich aktivit zapojujeme příslušníky všech genderových skupin, všech generací a všech součástí společnosti – špičkové sportovce, běžnou populaci až po lidi s tělesným či jiným hendikepem. Vzděláváme studenty a školíme odborníky, kteří se uplatňují ve školství, tělovýchově, sportu, sportovním managementu, rekreaci, rehabilitační praxi a dalších oblastech.


Balance Club Brumlovka je exkluzivní klub, který patří mezi špičku českých fitness a wellness center a splňuje vysoký standard světových zařízení. Už od našeho vzniku v roce 2007 se nám daří zůstávat mezi těmi nejlepšími v ČR a držet krok se světovými trendy. Hlavní filozofií klubu je soustavně investovat do rozvoje zařízení a služeb a prezentovat nejnovější směry v přístupu ke zdraví a sportovně orientovanému životnímu stylu. Nezaměřujeme se tedy pouze na sportovní výkonnost, ale také na služby v oboru wellness. Naším posláním je určovat směr zdravého životního stylu, aktivního odpočinku, naučit dnešní „uspěchanou“ populaci vytvořit si harmonii/balanc mezi tělem, duší a myslí. Poskytování služeb v oboru wellness a fitness, na té nejvyšší možné úrovni, je nedílnou součástí Balance Clubu Brumlovka.

Poslední změna: 24. listopad 2023 21:58 
Sdílet na: Facebook Sdílet na: Twitter
Sdílet na: