Klub absolventů a přátel FTVS UK


Cílem KLUBU ABSOLVENTŮ A PŘÁTEL FTVS UK je zůstat v kontaktu mezi sebou a společně vytvářet komunitu, ve které můžeme sdílet zážitky a zkušenosti. Chceme sdružovat jednotlivce, kteří mají vztah k naší fakultě či je jim blízká oblast zdravého životního stylu, pohybu a sportu.


Členem klubu se mohou stát nejen absolventi naší fakulty, ale také její zaměstnanci (současní i bývalí), studenti a naši spolupracovníci. Připojte se a buďte součástí naší komunitní sítě i vy.


Členství je dobrovolné a bezplatné. Jako členy vás budeme informovat o novinkách ze života na fakultě, zasílat pozvánky na zajímavé akce a nabídneme vám výhody členského Benefit klubu.  


Kontaktovat nás můžete na adrese absolventi@ftvs.cuni.cz


Člen klubu se stanete vyplněním registračního formuláře.


Registrační formulář


INFORMACE O ZPRACOVÁNÍ OSOBNÍCH ÚDAJŮ


Fakulta tělesné výchovy a sportu Univerzity Karlovy, se sídlem: José Martího 269/31, Veleslavín, 162 00 Praha, IČO: 00216208 (dále jen „Správce“) provozuje pro své absolventy a spřátelené osoby Klub absolventů a přátel FTVS UK (dále jen „Klub“), kdy jako člen budete pravidelně informován o aktuálním dění na fakultě (včetně pozvánek) a budete oprávněn jako člen využívat členský klubový program a plno dalších benefitů Klubu.


Na základě registrace prostřednictvím on-line přihlášky/formuláře, zveřejněné na webových stránkách klubu a s fungováním Klubu dochází ke zpracování Vašich osobních údajů jako uchazeče o členství a člena Klubu v rozsahu nezbytně nutném pro naplnění účelu členství:


- jméno a příjmení

- e-mailová adresa

- telefonní číslo

- datum narození

- adresa


Správce v souvislosti s Vašim členstvím v Klubu zpracovává Vaše osobní údaje dle čl. 6 odst. 1 písm. b) a f) Nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 ze dne 27. dubna 2016 O ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES z důvodu shora uvedeného účelu. Poskytnutí Vašich osobních údajů je pro členství v Klubu povinné, neboť jenom tak budeme moci naplnit účely Klubu.


Ke zpracování dochází prostřednictvím výpočetní techniky, za dodržení všech bezpečnostních zásad pro správu a zpracování Vašich osobních údajů. Vaše osobní údaje nebudou poskytovány třetím osobám. Vaše osobní údaje budou zpracovány v rozsahu, v jakém jste je Správci poskytl/a a pro účely registrace a využívání nabídek Klubu, pouze po dobu Vašeho členství v Klubu.


Poslední změna: 1. duben 2024 22:14 
Sdílet na: Facebook Sdílet na: Twitter
Sdílet na: