Sportovní dětské léto

Pokračujeme v tradici příměstského letního tábora, které organizujeme již jednu dekádu.Sportovní dětské léto je určeno pro děti ve věku od 6 do 15 let. Lektoři a lektorky na této akci jsou zkušení studenti naší fakulty, kteří pro děti zajišťují pestrý celodenní program plný sportů, her a zábavy. Program probíhá ve všední dny od 8:00 do 17:00, a to jak v prostorách fakulty, tak v blízkém okolí (Divoká Šárka, obora Hvězda). Pro malé sportovce je zajištěn oběd a pitný režim. 


Děti mají možnost seznámit se s více než 20 sportovními disciplínami. Některé lze považovat za tradiční sporty, jako například fotbal, florbal, tenis, základní gymnastika, atletika a jiné za netradiční, jako například ringo, beachházená nebo tchoukball. V případě nepříznivého počasí je program zajištěn v krytých prostorách fakulty. 


Termíny pro rok 2024 brzy zveřejníme.


V současné chvíli jsme pro vaše děti připravili příměstský tábor během podzimních prázdnin. Přihlaste právě teď své děti na Podzimní prázdniny v pohybu. Součástí tábora je nově také kurz první pomoci.Více informací a možnost přihlášení na stránkách www.ftvs-akce.cz


Kontaktní osoba: Lenka Deverová 


V případě dotazů, prosím, pište na e-mail: Pokud si přejete dostávat informace o příměstských táborech a dalších plánovaných akcích pro děti, klikněte prosím ZDE.
Dokumenty ke stažení:

Organizační řád

Prohlášení o bezinfekčnosti

Čestné prohlášení, Souhlas s ošetřením, Prohlášení k odchodu dítěte z tábora

Poslední změna: 11. říjen 2023 16:05 
Sdílet na: Facebook Sdílet na: Twitter
Sdílet na: