• Absolventi

Absolventi
Máme zájem o to, abyste zůstali v kontaktu se svojí alma mater – jak Univerzitou Karlovou, tak s Fakultou tělesné výchovy a sportu. Staňte se členem Klubu Alumni, který je určen pro všechny absolventy Univerzity Karlovy – české i zahraniční.


Jak a proč se stát členem se dozvíte na webu Klubu Alumni.


Fakulta tělesné výchovy a sportu založila svůj Spolek absolventů a přátel, do kterého se můžete přihlásit prostřednictvím registrace Klubu Alumni. Kromě benefitů, které poskytuje všem absolventům Univerzita Karlova, chce FTVS se svými absolventy a partnery budovat intenzivnější vztah. Chceme využít vaše nápady při dalším směřování a rozvoji fakulty ve všech směrech – ve výuce, výzkumné činnosti, přenosu poznatků a znalostí směrem k jejich aplikacím či prostřednictvím obecně-prospěšných a charitativních akcí určených pro nejširší veřejnost.


Staňte se členy spolku absolventů a přátel FTVS, abychom vám v budoucnosti mohli zasílat novinky ze života na fakultě, pozvánky na zajímavé akce či různé výhody připravovaného benefit klubu. A především vás budeme informovat o programu oslav 70 let vzniku fakulty, které budeme slavit na podzim roku 2023. Máte-li nápady či náměty, o které byste se s námi chtěli podělit, obraťte se prosím na tým vnějších vztahů rozvoje.


Těšíme se na setkávání s vámi.


Poslední změna: 25. listopad 2022 11:24 
Sdílet na: Facebook Sdílet na: Twitter
Sdílet na: