• Studenti

Studenti


Milí studenti, milé studentky,


srdečně vás vítáme na naší fakultě, která je pro nás všechny výjimečná. A my věříme, že se brzy stane výjimečnou i pro vás.Skýtá totiž nekonečné možnosti – nové zážitky, zkušenosti či pracovní příležitosti. Zároveň budete bohatší o cenné známosti, kontakty a přátelství na celý život. A v neposlední řadě je naše fakulta místem, kde získáte kvalitní informace, znalosti a dovednosti ve studijních oborech, které jste si vybrali. Naši absolventi tyto znalosti a dovednosti následně uplatňují v různých organizacích a rozličných pozicích včetně těch nejvyšších. Záleží také na vás, jak příležitosti, které vám fakulta nabízí, využijete.


Pro akademický rok 2023/2024 jsme připravili aktualizovanou příručku pro prváky VÍTÁME TĚ NA FAKULTĚ. Pevně věříme, že vám pomůže se na naší fakultě dobře zorientovat.


Příručka prváka | Vítáme tě na fakultě


V průběhu akademického roku budeme prostřednictvím informačního systému SIS rozesílat každý měsíc NEWSLETTER s důležitými upozorněními a zajímavostmi. Pevně věříme, že tento způsob informování uvítáte.


Založili jsme také Klub absolventů a přátel FTVS UK. Do databáze se můžete přihlásit už nyní jako studenti - budete dostávat newslettery či výhodné nabídky v rámci BENEFIT KLUBU.Poslední změna: 4. březen 2024 12:05 
Sdílet na: Facebook Sdílet na: Twitter
Sdílet na: