24. listopadu 2023

Přijďte se podívat Na Karlovku

V sobotu 25. 11. od 9:00 do 16:00 proběhne v budově Právnické fakulty prezentace všech studijních programů dostupných na fakultách Univerzity Karlovy. Naše Fakulta tělesné výchovy a sportu nebude ani tentokrát chybět.

Zájemcům o studiu bude k dispozici fakultní stánek se studentským týmem, jehož členové rádi zodpoví na jakékoliv otázky týkající se studia i života na fakultě. Kromě toho budou mít všichni příchozí možnost otestovat svou fyzickou zdatnost v sérii jednoduchým praktických testů. Otestovat budou moci výšku svého výskoku, hloubku předklonu, ale i sílu stisku. Neméně zajímavé budou připravené ukázky vojenského oboru, který se u nás na fakultě vyučuje od roku 1954. Vojenské prezentace jsou naplánovány ve třech časových vlnách – v 11:05, 13:05, 15:05 v atriu budovy. Ve 14:40 se určitě přijďte podívat na naší fakultní přednášku do auly 100 v prvním patře. Zájemci budou mít možnost si poslechnout, jaké profese mohou absolventi našich oborů vykonávat, jaké příležitosti na fakultě jsou a na co si dát pozor. Více informací a program celého dne najdete zde:

Pro uchazeče o studium není tato sobota posledním dnem, kdy je možné navštívit prezentaci naší fakulty. Již v lednu, a to od 23. 1. do 25. 1. 2024 budeme v Praze přítomni na tradičním Gaudeamu, veletrhu pomaturitního a celoživotního vzdělávání. A den na to se bude na naší fakultě konat Den otevřených dveří ve stylu Tour de FTVS.