14. května 2024

REGISTRACE NA KONFERENCI ZDRAVOTNÍ TĚLESNÁ VÝCHOVA ZAHÁJENA

Srdečně vás zveme na čtvrtý ročník konference "Zdravotní tělesná výchova 2024", která proběhne 20. září na Fakultě tělesné výchovy a sportu Univerzity Karlovy. Stejně jako v minulých letech se můžete těšit na řadu zajímavých teoretických i praktických příspěvků.

Konference ZTV 2024 nabídne kombinaci odborných přednášek a praktických ukázek jednotlivých specializovaných cvičení. Ukázky cvičení, které si účastníci budou moci hned sami vyzkoušet, jsou zařazeny jak do dopoledních tematických bloků, tak i do odpoledního programu a představí nové techniky a postupy pro práci s dětmi, seniory, OSP a sportovci. Přednáškové bloky nabídnou celou řadu aktuálních odborných témat z oblasti zdraví a pohybu.

Přihlašování pouze pro aktivní prezentující:

REGISTRACE

Účastnický poplatek pro odbornou veřejnost:

Do 30.6. se můžete přihlásit za snížené vstupné!

Early birds (do 30. 6. 2024) | 900,- Kč

Od 30. 6 do 10. 9. 2024 | 1000,- Kč

Last minute (po 11. 9. 2024) | 1100,- Kč

Účastnický poplatek pro studenty FTVS UK

Přihlašování a platba přes e-shop

Více informací o konferenci najdete zde.