17. června 2024

SPOLEČNOST PE3NY NET ROZŠIŘUJE ŘADY SPOLUPRACUJÍCÍCH PARTNERŮ PROJEKTU GSPORT

Fakulta tělesné výchovy a sportu Univerzity Karlovy oznamuje, že společnost PE3NY NET, metropolitní poskytovatel internetu, se stává klíčovým partnerem projektu v oblasti datových služeb. Spolupráce spočívá zejména v poskytování gigabitového připojení na vlastní optické síti v nově otevřené gsportové učebně a současně firma podpoří i další akce GSPORTu. Studentům, účastníkům kurzů i hráčům využívajících gsportovou učebnu tato moderní technologie zajistí rychlé a bezproblémové připojení, které je pro online gaming nezbytné, a umožní tak užít si herní zážitek naplno a bez výpadků.

Marek Toman, obchodní ředitel společnosti PE3NY NET, sdílí své nadšení: "Nemůžeme si přece nechat ujít příležitost podpořit myšlenku a realizaci vyváženého přístupu k využívání internetu. Naše firma navíc díky hráčské vášni vznikla."

Toto partnerství představuje významný krok k začlenění moderních technologických řešení do vzdělávacího procesu na FTVS UK a posiluje akademický a praktický rozvoj studentů v oblasti GSPORTu, kde rychlé a především spolehlivé internetové připojení může zásadně ovlivnit úspěch v digitálním prostředí.