19. prosince 2022

Akademické mistrovství ČR 2023 v halové atletice

Fakulta tělesné výchovy a sportu Univerzity Karlovy byla pověřena Českou asociací univerzitního sportu pořadatelstvím Akademického mistrovství České republiky v halové atletice v roce 2023, které se uskuteční 9. ledna v přetlakové hale v Praze na Strahově.

Závodů se mohou zúčastnit studenti vysokých škol ČR všech forem studia, včetně zahraničních studentů, kteří studují na českých vysokých školách nebo jsou přijati na studijní pobyty (např. v rámci programu Erasmus) a studenti VOŠ.

O titul „Akademický mistr ČR v halové atletice pro rok 2023“ se bude soutěžit v následujících disciplínách: 60 m, 400 m, 800 m, 1500 m, 60 m př., skok daleký, skok vysoký, trojskok, skok o tyči, vrh koulí a štafeta 4×200 m.

Elektronické přihlášky lze podávat do 5. ledna 2023 na webové stránce amcr.asp2.cz