16. července 2024

Usnadněte si nástup na FTVS a pojeďte s námi na Sporťák!

Rádi bychom pozvali všechny studenty budoucích 1. ročníků na seznamovací a sportovní kurz Fakulty tělesné výchovy a sportu – Sporťák 2024, který se uskuteční v malebné krajině Jindřichohradecka. Kurz bude probíhat ve třech turnusech v termínu od 9.9. do 20.9.2024 a je určen pro nastupující studenty všech oborů bakalářského, ale i navazujícího magisterského studia, prezenčního i kombinovaného studia. Cílem čtyřdenního kurzu je seznámit studenty s fakultou, s organizací studia a používanými studijními systémy, ale především seznámit studenty mezi sebou, a to v rámci oboru i napříč studijními programy.

Kurzy budou probíhat pod vedením lektorů z řad studentů FTVS v lokalitě chatového tábora Malý Ratmírov umístěné u rybníka a vybavené celou řadou venkovních sportovišť. Na účastníky čeká pestrý program plný sportovních aktivit, seznamovacích her a soutěží, ale také přednášek, které mají za cíl usnadnit studentům nástup na fakultu. V neformálním prostředí sportovního kurzu bude dostatek prostoru seznámit se s budoucími spolužáky a zjistit od zkušenějších studentů, co nováčky čeká při nástupu na fakultu, jak se připravit a na co si dát pozor.

Přihlašování na kurzy je již otevřeno a probíhá přes e-shop CŽV do naplnění kapacity nebo do uvedených termínů. Počet míst je omezen, tak neváhejte a přihlaste se na jeden ze tří termínů. Těšíme se na vás!