25. listopadu 2020

Aktuální informace k výuce na FTVS UK platné od 25.11.2020.

Nová nařízení vlády s účinností od 25.11. povolují realizovat výuku na vysokých školách s následujícími omezeními:

Zápočty a zkoušky: prezenčně do 10 osob včetně vyučujících.

Výuka:

Praktická výuka v pedagogických a zdravotnických programech je umožněna

Sportovní aktivity v rámci výuky SP Trenér, Kondiční trenér, TVS (se zaměřením na vzdělávání), Učitelství TV, Vojenská TV, APTV jsou povoleny bez roušek

V současnosti probíhá intenzivní teoretická výuka ve výše zmíněných studijních programech. Plánovaný prostor pro zkoušky mezi 7.12.-22.12. zůstane zachován. Praktická sportovní výuka proběhne až v roce 2021. Informace budou aktualizovány v rozvrhu v SIS a garanti sportovních předmětů je budou rozesílat emailem.

Studijní programy Fyzioterapie, Management TVS, Ortotik-protetik pokračují výukou dle původního rozvrhu.

Praxe u externích subjektů je povolena.

Kombinované studium pokračuje výukou v plánovaných termínech konzultací. Rozvrh bude upraven.

Laboratorní a experimentální výuka je umožněna v počtu do 20 studentů, ale pouze u závěrečných ročníků studia.

Doktorské studium probíhá bez omezení.

Individuální konzultace a individuální návštěvy knihoven za účelem příjmu nebo odevzdání studijní literatury jsou povoleny.