22. listopadu 2022

Gaudeamus Brno 2022 je za námi!

Fakulta tělesné výchovy a sportu se společně s dalšími fakultami Univerzity Karlovy ve dnech 1. – 4. 11. 2022 zúčastnila největšího veletrhu vzdělávání Gaudeamus BRNO 2022.

Veletrh celkově přilákal 27 675 návštěvníků

· 1. listopadu, úterý – 6 413 účastníků

· 2. listopadu, středa – 7 955 účastníků

· 3. listopadu, čtvrtek – 8 123 účastníků

· 4. listopadu, pátek – 5 184 účastníků

Jednotlivé fakulty měly prostor na svých stanovištích zájemcům představit jednotlivé studijní obory a studium na UK jako takové. Naši studenti mimo poskytování informací o studiu, připravili také doprovodný program – zájemci si mohli vyzkoušet měření dynamometrem (neboli siloměrem, což je přístroj k měření velikosti síly nebo momentu síly) a spirometrem (to je přístroj, který se používá při vyšetření funkce plic a ukazuje jejich objem v závislosti na čase).

Nyní nás čeká akce Na Karlovku, která se koná v sobotu 26. listopadu 2022 v budově Právnické fakulty (Praha 1, náměstí Curieových 7), více se o této akci dozvíte zde. A v lednu nás čeká veletrh Gaudeamus PRAHA 2023 (Expo Praha, hala 4).

Děkujeme všem zástupcům z řad studentů za perfektní reprezentaci UK!