• Aktuality

Aktuality

13. dubna 2023

Pojďte s námi měnit svět pohybem

V rámci společného projektu MĚNÍME SVĚT POHYBEM 2023 s partnerem fakulty Balance Club Brumlovka hledáme nejlepší studentské nápady v oblasti zdravého životního stylu, pohybu a sportovních aktivit. Své návrhy mohou studující fakult všech fakult Univerzity Karlovy posílat do 9. června 2023. Vítězné projekty si mezi sebe rozdělí 110 000 Kč.  Cílem nového projektu je podpořit tvůrčí aktivity a inovativní myšlenky studentů v oblasti zdravého životního stylu, pohybu a sportovních aktivit. Můžete posílat nápady a projekty, které se dívají na danou oblast ze všech možných úhlů pohledu. Obsahově se může jednat o metodické a organizační postupy, zdravotní pohled, ekonomické přínosy, právní regulaci, pedagogické a etické aspekty a mnohé další.

  

Letos se mohou účastnit studentky a studenti bakalářských, magisterských a doktorských studijních programů všech fakult Univerzity Karlovy. A to jak jednotlivci, tak týmy – týmové projekty mohou mít maximálně tři účastníky. Projekty je možné předkládat jak v češtině, tak v angličtině.

  

V  prvním kole budou vyhodnoceny písemné návrhy projektů. Prvních pět projektůz prvního kola hodnocení bude pozváno do druhého kola, které se uskuteční 10. 10. 2023 v Kampusu Hybernská. Mezi vítěze bude rozdělena finanční odměna ve výši 110 000 Kč: první místo 50 000 Kč, druhé místo 30 000 Kč a třetí místo 10 000 Kč. Nejlepšímu projektu z Fakulty tělesné výchovy a sportu bude udělena Cena děkana s finančním ohodnocením ve výši 20 000 Kč. 


Podrobnosti podávání projektů včetně jejich možného tematického zaměření si můžete přečíst zde:  

 

PARTNER PROJEKTU  

Balance Club Brumlovka je exkluzivní klub, který patří mezi špičku českých fitness a wellness center a splňuje vysoký standard světových zařízení. Už od našeho vzniku v roce 2007 se nám daří zůstávat mezi těmi nejlepšími v ČR a držet krok se světovými trendy. Hlavní filozofií klubu je soustavně investovat do rozvoje zařízení a služeb a prezentovat nejnovější směry v přístupu ke zdraví a sportovně orientovanému životnímu stylu. Nezaměřujeme se tedy pouze na sportovní výkonnost, ale také na služby v oboru wellness. Naším posláním je určovat směr zdravého životního stylu, aktivního odpočinku, naučit dnešní „uspěchanou“ populaci vytvořit si harmonii/balanc mezi tělem, duší a myslí. Poskytování služeb v oboru wellness a fitness, na té nejvyšší možné úrovni, je nedílnou součástí Balance Clubu Brumlovka.  

Sdílet na: