12. května 2023

Univerzita Našich Příběhů s Tomášem Pravenecem

Váženým hostem sedmého dílu Univerzity našich příběhů byl Tomáš Pravenec.

Hned na začátku besedy jsme se dozvěděli, proč se Tomáš rozhodl studovat právě Management sportu na naší fakultě. Pohyb, rozmanitost sportovního prostředí a především zlepšování manažerských dovedností ho upoutalo a hrálo klíčovou v jeho rozhodování. Když nastupoval jako stážista do společnosti Petr Čech Sport, nenapadlo ho, jak rychle se vypracuje na pozici ředitele komunikace. Jeho vášeň k cyklistice a kolům ho dovedla až k samotné organizaci mnoha úspěšných závodů pro všechny věkové i výkonnostní kategorie. Tomáš vyprávěl, jak náročné je uspořádat seriál závodů Kolo pro Život či jak se liší pořádání cyklistických závodů od běžeckých na lyžích.

Stihl si již Tomáš splnit všechny své sportovní cíle? Jaké další kariérní kroky ho čekají a kde bere neustálou inspiraci pro svou práci? To vše bylo hlavními tématy diskuze na konci besedy.

Děkujeme Tomáši Pravencovi za skvělou inspirativní besedu, ze které si všichni účastníci odnesli nejen úsměvy na tvářích, ale i cenné rady z osobních zkušeností.

Těšíme se na vás na poslední besedě Univerzity Našich Příběhů v tomto semestru, která se bude konat v pondělí 12. června 2023 od 16.00 v prostorách Kampusu Hybernská. Společně tak zakončíme letní semestr!

Kdo se nestihl zúčastnit osobně, může si besedu pustit ze záznamu.

ZÁZNAM