23. května 2023

Pozvánka na seminář: Trendy ve VŠ vzdělávání

Srdečně zveme akademické pracovníky FTVS či zájemce z řad studentů a zaměstnanců na seminář, který proběhne dne 30. května 2023 od 13:00 v posluchárně P6 na Fakultě tělesné výchovy a sportu Univerzity Karlovy.

Seminář se zaměří na vybrané aktuální trendy a témata ve vysokoškolském vzdělávání.

• Výuka založená na důkazech a výstupy z učení, 13:00 – 14:30

• Umělá inteligence na akademické půdě, 14:40 – 16:40

Výuku založenou na důkazech a jasně definovaných výstupech z učení představí prof. MUDr. Mgr. Zbyněk Tonar, Ph.D. z Ústavu histologie a embryologie a Laboratoře kvantitativní histologie Biomedicínského centra Lékařské fakulty Univerzity Karlovy v Plzni, mimo jiné držitel Ceny Wernera von Siemense v kategorii Nejlepší pedagogický pracovník.

O potenciálu a úskalí umělé inteligence ve vysokoškolském vzdělávání bude s Vámi diskutovat známý internetový publicita a odborník na problematiku internetu, sociálních sítí, online bezpečnosti a online marketingu Daniel Dočekal, autor knih Bezpečnost dětí na internetu a Dítě v síti.

Těšíme se na setkání s Vámi.