• Aktuality

Aktuality

30. října 2023

Jsme na Gaudeamu v Brně

Od úterý 31.října do pátku 3. listopadu se Fakulta tělesné výchovy a sportu účastní veletrhu Gaudeamus Brno, dalšího z řady veletrhů zaměřených na zájemce o pomaturitní a celoživotní vzdělávání. Jako již tradičně bude stánek FTVS součástí expozice Univerzity Karlovy, kde se tentokrát představí všech 17 fakult se svou nabídkou vzdělávacích programů bakalářského a magisterského studia. Na otázky uchazečů budou odpovídat členové našeho studentského týmu, který se dlouhodobě a aktivně zapojuje do činnosti na fakultě, a kromě informací o studiu na FTVS budou také nabízet hravé testování fyzických schopností zájemců. Uchazeči, kteří navštíví stanoviště FTVS v rámci expozice Univerzity Karlovy, si budou moci nechat změřit sílu svého stisku, výšku výskoku a hloubku předklonu v mini testu fyzické zdatnosti, která je samozřejmě nezbytnou podmínkou přijetí na většinu oborů naší fakulty. Uchazeči budou moci poměřit síly i mezi sebou v rámci denních žebříčků - nejlepší mohou těšit na malou odměnu.  


Na fakultním stánku dostanou zájemci o studium informace ke všem nabízeným studijním programům, k obsahu a podmínkám talentových zkoušek, které hodnotí fyzickou zdatnost uchazečů, a také k písemným SCIO testům, což je novinka přijímacího řízení pro akademický rok 2024/2025.  Součástí akce bude kromě prezentací jednotlivých vystavovatelů i široký doprovodný program. Studenti se mohou přijít poradit ohledně výběru školy do Poradenského servisu, otestovat svoje studijní předpoklady v Testovacím centru nebo si poslechnout jednu z přednášek vedenou studenty. Přednášejícími jsou přímo studenti a absolventi konkrétních škol, kteří se s uchazeči podělí o čerstvé zkušenosti ze svého studia nebo jak se po skončení školy dobře uplatnili v praxi a na závěr odpoví na dotazy z publika. 


Najdete nás na Výstavišti Brno v termínu od 31.10. do 3.11. v čase od 8:30 do 16:00. Pozor, v pátek 3.11. pouze do 14:00 hod. Bližší informace k veletrhu najdete zde.  

 


Sdílet na: