10. ledna 2020

Vážení studenti,

Jako každý semestr je pro Vás připravena ve studijním informačním systému Anketa – hodnocení výuky. Výuku v zimním semestru akademického roku lze hodnotit od 15.1. do 18.2.2020. Anketa je zcela anonymní a nemůžete být za projevení Vašeho názoru jakkoliv postiženi. Prosím využijte tuto možnost jako poskytnutí zpětné vazby nejen vyučujícím Vašich předmětů, ale i vedení fakulty a garantům jednotlivých studijních programů. Pokud se potřebujete vyjádřit slovně, využijte možnosti napsat komentář k předmětu či vyučujícímu. Budeme rádi i za odpovědi na obecná témata, která se týkají fungování fakulty. Věříme, že při oboustranné spolupráci studentů a vyučujících bude na FTVS docházet k systematickému zlepšování kvality výuky.

Těšíme se na spolupráci

Vladimír Hojka