15. listopadu 2023

Univerzita našich příběhů - Ota Kars a Zdeněk Lhoták

Ota Kars a Zdeněk Lhoták sdíleli svět sportovní inspirace

V pondělí 6. listopadu 2023 se uskutečnila další obohacující beseda v rámci projektu Univerzita našich příběhů.

Tentokrát jsme přivítali dva vynikající hosty - Zdeňka Lhotáka, zkušeného fotografa a Otu Karse, talentovaného spisovatele a básníka.

Beseda začala poutavým povídáním o sportu, fotbalu a nové knize Fotbalová škvára, na které se oba hosté podíleli. Prozkoumali jsme jejich životní příběhy, výzvy ve světě fotografie a literatury a zároveň diskutovali o důležitosti projektu Univerzita našich příběhů.

Série těchto besed, připravovaná studenty naší fakulty, nabízí inspiraci a povzbuzení k vykračování z komfortních zón. V rámci besed se bavíme se o sportu a pohybu, obohacujeme se o zážitky našich hostů na poli profese i sportovní kariéry a společně diskutujeme nad danými tématy.

Těšíme se na další setkání a sdílení příběhů, které formují naši společnou cestu. Zúčastněte se další Univerzity našich příběhů, která proběhne 11. prosince od 16.00 v Kampusu Hybernská.