14. října 2022

Hledáme nové posily do týmu!

Chceš být součástí dění na fakultě a přispět k budování jejího dobrého jména? Přidej se do marketingového a PR týmu FTVS! Naším cílem je nejen šíření prestiže fakulty, ale také její modernizace a tvoření nového prostředí. Nápadů, co zlepšit, je plno a akcí je spousta. A právě proto hledáme posily z řad nadšených studentů.

Tato práce může být vhodným začátkem Tvé cesty k vysněnému povolání! S námi se zapojíš do pestré škály činností – budeš pracovat na projektech, připravovat podklady k propagaci, pořádat akce, natáčet, fotit, pomáhat se sociálními sítěmi, ale také se účastnit strategických debat a hlavně můžeš vidět výsledky své práce téměř hned.

Zkušenost v oboru je výhodou, nicméně žádnou dřívější praxi v marketingu nevyžadujeme, pozice je vhodná i pro prváky. Hledáme zodpovědné lidi, kteří mají chuť se učit novým věcem, jsou komunikativní, kreativní a jsou ochotni věnovat několik hodin týdně práci na fakultě.

Co požadujeme?

- Možnost se věnovat práci minimálně pět hodin týdně

- Zodpovědnost, samostatnost a pečlivost

- Kreativní myšlení a nápady

- Přehled o dění na fakultě

- Zájem o marketing a PR

- Chuť se vzdělávat a učit se novým věcem

Co ti to přinese?

- Finanční odměnu 200 Kč/hod vyplacenou formou stipendia ve čtvrtletních intervalech

- Flexibilní pracovní dobu dle domluvy

- Možnost pracovat z domu

- Spoustu kontaktů, jak na zaměstnance a učitele, tak na odborníky mimo fakultu

- Další bod do Tvého životopisu

- Zlepšení dovedností a znalostí

- Možnost vzdělání – školení, kurzy, semináře

- Pracovní tým plný inspirativních a skvělých lidí z naší fakulty!

Jdeš do toho? Do 23. října nám napiš na social@ftvs.cuni.cz. Do předmětu dej “PR tým” a dej nám vědět něco o sobě (jaké jsou Tvé dosavadní zkušenosti s marketingem, PR nebo s čímkoliv dalším, co by se podle Tebe mohlo hodit; přilož prosím své CV, motivaci, proč s námi chceš pracovat a můžeš také hned přidat nápady, které by se daly realizovat). Do 14 dnů se Ti ozveme a domluvíme se na případném pohovoru.

A kdybys měl/a jakékoliv dotazy, neváhej nám napsat. Ať již na uvedený mail, či na našem Instagramu (@ukftvs).

Těšíme se na Tebe!