3. listopadu 2022

Zveme Vás na již třetí díl ze série projektu UNIVERZITA NAŠICH PŘÍBĚHŮ

V pondělí 21. 11. 2022 vás všechny srdečně zveme do Kampusu Hybernská, kde se od 17.00 můžete těšit na setkání s Vavřincem Hradilkem, světovým šampionem i majitelem olympijské medaile, klukem od vody, tátou, kamarádem manželem, sadařem, redaktorem ČRo Radiožunál sport a občasným hercem.

Diskuzi předchází pozvání ke kávě a menšímu občerstvení.

Vavřinec Hradilek (1987)

je český vodní slalomář, kajakář závodící v kategorii K1.Pyšní se stříbrnou medailí z LOH 2012 v Londýně a titulem světového šampiona v individuálních disciplínách z let 2012 & 2017.

Při své olympijské premiéře v Pekingu 2008 skončil Vavřinec Hradilek těsně před branami finále, o čtyři roky později v Londýně se získal cenné zlato. Povedené londýnské vystoupení podtrhl Vávra devátým místem v deblkanoi se Stanislavem Ježkem.

Pražský rodák se k vodnímu slalomu poprvé dostal v devíti letech, plně se začal kajaku věnovat v roce 2002. O dva roky později získal bronz na juniorském mistrovství Evropy v Krakově, v červenci 2007 ve svém prvním finále na vrcholné seniorské akci senzačně vyhrál závod Světového poháru v Praze. Na témž místě se v roce 2013 stal světovým šampionem a navázal na tři roky staré stříbro z Tacenu.

Ve svém volném čase se věnuje rodině, velice rád sadaří a zároveň i stíhá roli redaktova ČRo Radiožurnám sport.

Diskuze je druhou částí série UNIVERZITA NAŠICH PŘÍBĚHŮ, kterou připravují studenti Fakulty tělesné výchovy a sportu s cílem nabídnout životní příběhy zajímavých osobností, ve kterých je možné číst, že:

• k našemu osobnostnímu růstu přispívá poznání jiných kultur

• náš rozhled si můžeme rozšířit díky cestování

• naše aktivity včetně cestování lze realizovat s respektem k naší planetě a volba je na nás

• náš život si můžeme obohatit díky naší ochotě vykračovat z našich bublin a komfortních zón

• k naší pohodě přispívá fyzický pohyb, který podporuje pohyb mentální

• tolerance a spolupráce jsou hodnoty, které má smysl posilovat

Program akce:

16:00-17:00 coffee & cake

17:00-18:30 diskuze

Prosíme, registrujte ze níže.