20. ledna 2023

Gaudeamus Praha 2023

Největší evropský veletrh pomaturitního a celoživotního vzdělávání míří do Prahy a naše fakulta toho bude součástí! Ve dnech 24. – 26. ledna 2023 se na výstavišti PVA Expo Praha otevřou dveře uchazečům o pomaturitní studium a veletrh Gaudeamus Praha 2023 jim nabídne přehled o možnostech studia až na 300 školách z celého světa.

Samozřejmě mezi nimi nebude chybět Univerzita Karlova a ani naše fakulta! Náš stánek najdete jednoduše díky poslání: „změňte svět pohybem“ .Tady vám rádi poskytneme kompletní informace a poradenství týkající se studia na Fakultě tělesné výchovy a sportu. Zástupci z řad studentů vám tu budou plně k dispozici, pokusí se zodpovědět všechny vaše dotazy a předat vám své znalosti a zkušenosti související právě se studiem na FTVS. Na stánku nebude chybět ani doprovodný program, který mají letos na starost studenti Fyzioterapie. Budete si tak moc vyzkoušet různé činnosti jako je kineziotaping a spoustu dalšího!

Gaudeamus proběhne ve dnech 24. a 25. ledna od 8 do 16 hodin a 26. ledna od 8 do 15 hodin na výstavišti PVA Expo Praha v hale č.4. Více informací naleznete zde.

A pokud to nestihnete, nevadí! V pátek 27. ledna vás rádi uvidíme přímo na naší fakultě v rámci Dne otevřených dveří.

Těšíme se na Vás.