11. února 2023

Univerzita našich příběhů s Michalem Starkem, paralympijským cyklistou

Zkouškové období je za námi a všichni vyhlížíme začátek nového semestru. Studenti Mezinárodního studentského týmu si pro vás připravili besedu, na kterou zvou všechny studenty i zaměstnance Univerzity Karlovy.

V pondělí 20. února 2023vás všechny srdečně zveme do Kampusu Hybernská, kde se od 17.00 můžete těšit na další besedu v  rámci projektu Univerzita našich příběhů, s paralympijským cyklistou Michalem Starkem.

Diskuzi předchází káva a malé občerstvení od 16.00.

Michala Starka musí znát skoro každý, je totiž legendou paralympijského sportu. Po úraze vyzkoušel plavání nebo lyžování, největší nadšení ale našel v cyklistice. Vůle spojená s obrovskou pílí ho krok po kroku zavedla až k 6 paralympiádám nebo titulu mistra světa v časovce. Jaká byla Michalova cesta až k bronzové medaili z paralympijských her v Sydney, co vše musí v životě překonávat, nebo jaké jsou jeho největší zážitky spojené s účastí na vrcholových závodech? Nejen to, ale mnoho dalšího se dozvíte na besedě!

Program:

16:00-17:00 coffee & cake

17:00-18:30 diskuze

Registrujte se zde

Pojďme příjemně zahájit začátek nového semestru!

Mezinárodní studentský tým FTVS UK

UNIVERZITA NAŠICH PŘÍBĚHŮ je diskuzní sérií, kterou pro zaměstnance a studenty Univerzity Karlovy a jejich blízké připravují studenti Mezinárodního Studentského Týmu FTVS UK s cílem nabídnout životní příběhy zajímavých osobností, ve kterých je možné číst, že život si můžeme obohatit díky naší ochotě vykračovat z bublin a komfortních zón. Společně poznáváme jiné kultury, obohacujeme se o zážitky z cestovních dobrodružství našich hostů, posilujeme hodnoty spolupráce mezi studenty a zaměstnanci; nebo se například dozvídáme o sportovním životě našich hostů.