17. dubna 2023

JOB FAIR na FTVS měl premiéru

Ve čtvrtek 13. 4. odpoledne se na fakultě konala premiéra burzy práce a brigád v  oblasti sportovních aktivit, pohybu a zdravého životního stylu JOB FAIR 2023. Ten byl určen nejen pro studenty všech ročníků a oborů naší fakulty, ale také ostatních vysokých škol.

Akce přilákala velké množství firem, sportovních organizací a poskytovatelů sportovních aktivit všeho druhu, kteří využili možnosti oslovit studenty s  nabídkou letních i celoročních brigád. Největší poptávka byla po instruktorech, lektorech a trenérech všech úrovní a zaměření. Se svou nabídkou zde byla také auditorská a poradenská společnost KPMG nebo prodejce sportovního vybavení Decathlon.

Celkem se akce zúčastnilo 23 vystavovatelů z  řad firem, z  toho 20 mělo svůj vlastní stánek s prezentací nebo ukázkou své činnosti. V  průběhu čtyř hodin na JOB FAIR zavítaly desítky studentů, kteří se aktivně zajímali o nabízené brigády, anebo využily možnosti zasportovat si s  Decathlonem při fotbalových šipkách. Z  prvních reakcí na místě víme, že akce splnila svůj účel a pomohla propojit firmy a studenty, a tak se už teď můžete těšit na podzimní JOB FAIR 2023, který chystáme v termínu 10. října.

Pro ty, kteří JOB FAIR nestihli nebo neměli čas projít si všechny nabízené brigády, jsme ve vstupní hale připravili stolek s  propagačními materiály zúčastněných firem. Materiály zde budou k  dispozici do konce týdne, tedy do pátku 21.4. nebo do rozebrání. Nabídky práce, brigády a praxe pro studenty najdete v blízké době také v naší nové facebookové skupině.

JOB FAIR 2023 se zúčastnili následující vystavovatelé: Balance Club Brumlovka, Bezva léto (Anita Jakvidová), Decathlon, Dvacetiminutovka s.r.o., FitclubSantinka, Jsmeinlinez.s., KPMG, Monada, MTS Akademie, Oktagon MMA, Rioso, Shut up and swim, Snowmonkey, Sport Academy, Sport Academy Czech Republic, Sport kids, SportJoy, Sportovní dětské léto FTVS, TheLittleGym, UK Point, Vědomý dotek z.s., Water sport center, WS Jachting.