9. října 2023

Gaudeamus Bratislava 2023

Ve dnech od 10. do 12. října se v Bratislavě bude konat tradiční Evropský veletrh pomaturitního a celoživotního vzdělávání Gaudeamus 2023 a naše fakulta se jako každý rok zařadí mezi přibližně 250 vystavovatelů z Česka, Slovenska a dalších evropských zemí.

Studenti posledních ročníků maturitních oborů, ale i široká veřejnost budou mít od úterního dopoledne možnost navštívit stánek FTVS UK a od našeho fakultního týmu studentů se dozvědět bližší informace o možnostech studia, studijním životě, volnočasových a sportovních aktivitách na fakultě a nahlédnout pod pokličku celého dění u nás.

Kromě toho si od našeho stánku budou moci návštěvníci vyzkoušet několik zajímavých činností jako například měření síly stisku a odnést drobný dárek.

Součástí akce bude kromě prezentací jednotlivých vystavovatelů i široký doprovodný program. Zájemci si mohou vybrat z nemalé nabídky přednášek pro veřejnost, koncipovaných v průběhu všech tří výstavních dnů. K dispozici bude poradenský servis od týmu poradců a odborníků s databází 600 škol a testovací centrum, kde si studenti budou moci ověřit své předpoklady pro konkrétní studium. To vše může nerozhodným pomoci vybrat správný směr pomaturitních kroků.

Kromě Bratislavy navštívíme i výstavu Gaudeamus od 31. října do 3. listopadu 2023 v Brně a od 23. do 25. ledna 2024 v Praze. Více informací najdete na stránkách pořadatele zde.