9. října 2023

Podzimní prázdniny v pohybu na FTVS

Připravte se na podzimní dobrodružství vašich dětí pod taktovkou Sportovního dětského léta! Představujeme vám novinku na FTVS: podzimní příměstský tábor s názvem Podzimní prázdniny v pohybu. Tábor se koná ve dnech od 26. do 27. října a těšit se můžete na to nejlepší ze Sportovního dětského léta a nově také na praktický kurz první pomoci.

Ať je vaše dítě sportovní nadšenec či zvídavý objevitel, užije si dny plné pohybu, zábavy a naučí se novým dovednostem.

Na co se mohou děti těšit?

• Dobrodružství spojené s pohybem, zábavou a dovednostmi, které využijí po celý život.

• Hry a aktivity, které rozvíjejí tělesné schopnosti, koordinaci a týmovou spolupráci, a přitom podněcují dětskou kreativitu.

• Praktický kurz, kde se vaše děti naučí základním technikám první pomoci a vyzkouší si je na moderních trenažérech pod vedením certifikovaného instruktora.

Cílem tábora je nabídnout dětem možnost aktivního trávení podzimních prázdnin, kdy si nejen užijí zábavu s novými kamarády, ale také získají cenné dovednosti a zkušenosti.

Kdy?

26. - 27. října 2023

Kde?

Fakulta tělesné výchovy a sportu Univerzity Karlovy, José Martího 269/31, Praha 6.

REGISTRACE