20. října 2023

Proběhlo další Fórum kinantropologie

Fórum kinantropologie, které se letos 16 a 17. října znovu vrátilo do místa svého zrodu, zažilo ve Stráži nad Nežárkou plodné setkání zástupců většiny fakult připravujících budoucí učitele tělesné výchovy. Probírala se aktuální témata vztahující se k nově vytvořenému Kompetenčnímu rámci absolventa učitelství, práci na revizi rámcových vzdělávacích programů, aktuální Zprávě o tělesné zdatnosti žáků na základních a středních školách a řadě dalších probíhajících i připravovaných projektů. V příjemné atmosféře, typické pro tělocvikáře, je toto tradiční setkání příležitostí k navázání odborné spolupráce mezi pracovišti, sdílení zkušeností, vyjasňování postojů i budování společných hodnot. Všem účastníkům děkujeme!