18. prosince 2023

ROWAN LEGAL se stává vzdělávacím partnerem FTVS UK v rámci projektu GSPORT

Fakulta tělesné výchovy a sportu Univerzity Karlovy oznamuje nové partnerství s advokátní kanceláří ROWAN LEGAL, zaměřené na podporu vzdělávacího pilíře svého inovativního projektu GSPORT.

Projekt GSPORT, který byl zahájen jako iniciativa FTVS UK ve spolupráci s komerčním partnerem E4S Czech, propojuje svět gamingu s fyzickou aktivitou a má za cíl motivovat hráče videoher k pravidelnému pohybu a podporovat jejich fyzickou zdatnost. Toto partnerství s ROWAN LEGAL přináší novou dimenzi do vzdělávací složky projektu, posiluje tak jeho akademický dopad a rozšiřuje možnosti sdílení znalostí.

V rámci tohoto partnerství bude ROWAN LEGAL hrát klíčovou roli v rozvoji vzdělávacích programů a materiálů, které budou sloužit nejen studentům FTVS, ale i širší akademické komunitě. Zástupci advokátní kanceláře přispějí svými znalostmi a zkušenostmi v oblasti sportovního práva, a tím obohatí obsah vzdělávacích aktivit projektu GSPORT.

Miloš Olík, advokát a partner v ROWAN LEGAL, vyjádřil nadšení z tohoto partnerství: „Jsme potěšeni, že můžeme být součástí tohoto unikátního projektu a přispět k rozvoji vzdělávacího pilíře GSPORTu. Věříme, že naše zapojení přinese studentům cenné znalosti a praxi v oblasti sportovního práva.“

Toto partnerství je významným krokem pro FTVS UK a ROWAN LEGAL v podpoře vzájemného propojení vzdělávání a sportu, které přináší nové perspektivy a možnosti pro studenty i akademickou komunitu.