13. ledna 2024

Univerzita Karlova hledá dobrovolníky do svého týmu

Chcete se stát dalším dobrovolníkem na Univerzitě Karlově v rámci programu Evropského sboru solidarity? Hledáme další dvojici dobrovolníků na 6 až 12 měsíců v roce 2024/2025. Pokud máte zájem získat cenné životní zkušenosti, naučit se nové dovednosti a užít si spoustu zábavy s přáteli, toto by mohla být ta pravá příležitost pro vás! Více informací a kontakty najdete zde.

Do you want to become a next volunteer at the Charles University under the European Solidarity Corps programme? We are searching for the next couple of volunteers for 6-12 months in the year 2024/2025. If you are interested in gaining new life experience, learning new skills and having fun networking, this might be the right opportunity for you! You can find more details and contacts here.