16. května 2024

Přijďte na finále Mezinárodní GSPORT ligy univerzit!

S radostí vás zveme na finále Mezinárodní GSPORT ligy univerzit, které pořádá naše fakulta ve spolupráci s partnerem E4S Czech.

Tento jedinečný sportovně-gamingový zážitek se uskuteční od čtvrtka 30. května do neděle 2. června ve dvou lokalitách – v areálu FTVS UK a Home of AV ve Voděrádkách u Říčan. Do finálového víkendu se probojovaly týmy z České republiky, Finska, Slovenska, Norska a Ukrajiny. Celkem se do ligy zapojilo 28 týmů z 10 různých států, což svědčí o skutečně mezinárodním rozměru a přitažlivosti ligy.

Naše fakulta bude ve čtvrtek hostit slavnostní zahájení a čtvrtfinálové zápasy ve futsalu a online hrách CS2 a EA FC 24. Kromě toho se můžete těšit na doprovodný program, který bude probíhat ve vnitrobloku v režii naší knihovny.

V pátek se událost přesune do malebného prostředí Voděrádek u Říčan do prostor Home of AV, kde se uskuteční čtvrtfinále v GSPORT překážkové dráze, semifinále ve hrách CS2 a EA FC 24 a také večerní párty.

Sobotní a nedělní program bude probíhat jak na FTVS, tak ve Voděrádkách a těšit se můžete na napínavá semifinálová a finálová klání a také na slavnostní vyhlášení vítězů.

Program:

· Čtvrtek 30. 5. | FTVS | Slavnostní zahájení a čtvrtfinále (futsal, CS2, EA FC 24)

· Pátek 31. 5. | Home of AV, Voděrádky | Čtvrtfinále (překážková dráha), semifinále (CS2, EA FC 24) a večerní párty

· Sobota 1. 6 | FTVS a Home of AV, Voděrádky | Semifinále (futsal, překážková dráha), zápas o 3. místo a finále (EA FC 24)

· Neděle 2. 6. | FTVS a Home of AV, Voděrádky | Zápas o 3. místo a finále (futsal, překážková dráha, CS2), slavnostní vyhlášení vítězů

Přijďte si spolu s námi užít nezapomenutelný víkend plný sportu, gamingu a zábavy.

Více informací najdete ve FB události nebo na instagramovém profilu @gsportczech.

Těšíme se na vás!