25. srpna 2024

Naše fakulta v rámci Aktivního září

Přestože zimní semestr akademického roku 2024/2025 začíná na většině vysokých škol až na konci září či začátku října, naše fakulta v žádném případě neodpočívá. Září je totiž ve znamení akcí zaměřených na sport, pohyb a zdravý životní styl. Nejviditelnější aktivitou je celorepubliková kampaň Aktivní září, která seznamuje širokou veřejnost s pozitivními přínosy pravidelného pohybu pro fyzické a psychické zdraví člověka. Jeho organizátorem je Nadační fond Aktivní ČESKO.

A kde nás můžete vidět a přijít se podívat na náš stánek?

• V sobotu 31. srpna náš stánek najdete v Malešickém parku, kde Praha 10 od 10:00 do 18:00 pořádá akci SportXperience.

• Ve středu 4. září bude zahájeno Aktivní září ve Valdštejnské zahradě Senátu Parlamentu ČR. Naše stanoviště můžete navštívit od 8:00 do 17:00 hodin.

• V sobotu 7. září vás srdečně zveme na festival Sporťáček, který se uskuteční na holešovickém výstavišti v Praze od 10:00 do 17:00 hodin.

• A konečně v pátek 27. září se můžete přijít podívat do budovy Filozofické fakulty Univerzity Karlovy na Palachově náměstí, kde proběhne od 17:00 do 23:00 tradiční Noc vědců.

Kromě toho zveme zájemce na čtvrtý ročník konference ZDRAVOTNÍ TĚLESNÁ VÝCHOVA. Ta se koná u nás na fakultě v pátek 20. září od 9:00 do 18:00 hodin. Připravena je kombinace odborných přednášek i praktických cvičení.

Těšíme se na vás.