28. srpna 2024

Informace pro nastupující prváky

S orientací na fakultě vám pomůže Příručka prváka, která už je s aktuálními informacemi pro akademický rok 2024/2025 ke stažení na webu FTVS. Najdete zde orientační plán fakulty, základní informace o tom, jak se přihlásit do informačních systémů Univerzity Karlovy, jak je to stravováním a bydlením na FTVS, seznam výukových míst a sportovišť, kolik kreditů je potřeba pro úspěšné studium, odkazy na sociální sítě a komunikační kanály fakulty a mnoho dalšího.

Sociální sítě FTVS UK

Kde se dozvíte novinky z fakultního života? Kde najdete brigádu či praxi, pozvánku na zajímavou akci nebo odkaz na nejnovější studentský podcast či fakultní video? Na sociálních sítích FTVS! Obsah vytvářejí studenti pro studenty ve spolupráci s oddělením vnějších vztahů.

FB Prváci: FTVS prváci 2024/2025 | Facebook

IG FTVS: Fakulta tělesné výchovy a sportu Univerzity Karlovy (@ftvs_unikarlova) • Fotky a videa na Instagramu

FB FTVS: Fakulta tělesné výchovy a sportu Univerzity Karlovy | Prague | Facebook

YT FTVS: Fakulta tělesné výchovy a sportu UK - YouTube

ISIC karta

Po zápise si určitě nezapomeňte zařídit Váš nový studentský průkaz, který si můžete vyzvednout ve výdejních centrech UK. S sebou si vezměte průkaz totožnosti (občanský průkaz, cestovní pas). Výdejní centra UK najdete zde Výdejní centra - Univerzita Karlova (cuni.cz)

Chcete se dozvědět více o celé Univerzitě Karlově? Pak jsou tady nové prvákoviny.