6. prosince 2022

Univerzita našich příběhů s děkanem FTVS UK, Miroslavem Petrem

Vážení studenti a zaměstnanci Fakulty tělesné výchovy a sportu,

v úterý 13.12. 2022 vás všechny srdečně zveme do Kampusu Hybernská, kde se od 17.00 můžete těšit na speciální vánoční setkání, v rámci projektu Univerzita našich příběhů, s děkanem naší fakulty, Miroslavem Petrem. Diskuzi předchází pozvání ke kávě a menšímu občerstvení od 16.00.

Miroslav Petr, jako úspěšný reprezentant v hodu diskem, rád vykračuje ze své komfortní zóny. Ví, že pohyb podporuje mentální zdraví a díky cestování a poznávání nových kultur si rozšířil svůj rozhled. Životní příběh ho nakonec ze zahraničí zavedl zpět do rodné České republiky, kde se stal váženým vědcem v oblasti sportovní výživy.

UNIVERZITA NAŠICH PŘÍBĚHŮ je diskuzní sérií, kterou pro zaměstnance a studenty Univerzity Karlovy a jejich blízké připravují studenti Mezinárodního Studentského Týmu FTVS UK s cílem nabídnout životní příběhy zajímavých osobností, ve kterých je možné číst, že život si můžeme obohatit díky naší ochotě vykračovat z bublin a komfortních zón. Společně poznáváme jiné kultury, obohacujeme se o zážitky z cestovních dobrodružství našich hostů, posilujeme hodnoty spolupráce mezi studenty a zaměstnanci; nebo se například dozvídáme o sportovním životě našich hostů.

Program:

16:00-17:00 | coffee & cake

17:00-18:30 | diskuze

Registrace zde

Pojďme se společně setkat a užít si tak příjemné, předvánoční odpoledne.

Těšíme se na Vás!

Mezinárodní studentský tým FTVS UK