16. září 2023

Fórum kinantropologie 2023: vzdělávání v kinantropologii

Třicátý ročník již tradiční konference Fórum kinantropologie se letos uskuteční ve dnech 16.–17. 10. na Fakultě tělesné výchovy a sportu Univerzity Karlovy, ve výcvikovém středisku Ovčín, Stráž nad Nežárkou.

Kromě zajímavých témat, odborných i společenských kontaktů vás čeká výborná česká kuchyně a sportovní vyžití v nádherné přírodě. Ubytování bude možné v budově bývalého statku (Ovčín), nebo pro otužilejší v rekonstruovaných chatkách.

Odbornou garanci nad jednotlivými tématy a svou účast na letošním Fóru přislíbili Karel Kovář (ČŠI), Zbyněk Svozil (FTK UPOL), Jan Tupý (NPI ČR) a další.

Ústředními tématy letošního setkání budou:

• Kompetenční rámec absolventa učitelství (TV)

• Revize rámcových vzdělávacích programů

Přidružená a diskusní témata:

• Tělesná zdatnost žáků na základních a středních školách (Zpráva ČŠI)

• Reforma pregraduální přípravy učitelů

Konkrétní aktualizovaný program, podkladové materiály k jednání i další informace naleznete zde.

Bližší informace naleznete na webu Fóra. Pro případné dotazy využijte e-mailového kontaktu:

POZVÁNKA

Přihlaste se prosím do 23. 9. prostřednictvím formuláře:

PŘIHLÁŠKA

Organizátory letošní konference jsou Česká kinantropologická společnost (ČKS) a Fakulta tělesné výchovy a sportu UK.