18. září 2023

Fakulta tělesné výchovy a sportu Univerzity Karlovy pořádá v termínu od 5. do 7. 10. 2023 evropskou konferenci ENPHE (The European Network of Physiotherapy in Higher Education).

Fyzioterapie vyučovaná v České republice je v mezinárodním kontextu dlouhodobě považovaná za špičkovou. Nabídli jsme evropské síti ENPHE uspořádat každoroční setkání vyučujících působících na vysokých školách zaměřených na fyzioterapii v Praze.

Těšíme se na více než 200 kolegů a kolegyň z celé Evropy. Program a registrace je na webových stránkách ENPHE

Organizační detaily najdete zde. Pro zástupce z České republiky nabízíme jedinečnou možnost zúčastnit se zdarma slavnostního zahájení 5. 10. 2023 od 18:00 v Aule Karolina. Po slavnostním zahájení, které bude ukončeno v 19:00 hod., proběhne neformální setkání se zástupci českých vysokých škol.

Vaše dotazy zasílejte e-mailem na kurstenova@ftvs.cuni.cz.