• Aktuality

Aktuality

22. března 2024

Kupujte si lístky na SPORTOVNÍ PLESZveme všechny sportovce a fanoušky pohybu na Sportovní ples, který pořádá Fakulta tělesné výchovy a sportu Univerzity Karlovy s partnery pro své studenty, absolventy a širokou sportovní veřejnost. Letošní ročník bude v duchu nadcházející letní Olympiády v Paříži, na kterou se společně protančíme spolu s Vavřincem Hradílkem a Kateřinou Bartuněk Hrstkovou, finalisty soutěže Star Dance. Katka a Vávra předvedou něco ze svého tanečního umění a kdo bude chtít, může se pod jejich vedením naučit pár nových tanečních triků.


TICKETPORTÁL TICKETMASTER


Celým večerem bude provázet sportovní moderátorka, atletka a absolventka FTVS Kateřina Nekolná. Hudební produkci zajistí skupina Živý Jukebox s Honzou Roušarem a DJ Gezicht. V průběhu večera zazáří také studenti a absolventi FTVS s ukázkami tanečních, gymnastických a akrobatických vystoupení. Můžete se těšit na Join New Spirit AllStars, mistry ČR a mistry Evropy ve sportovním cheerleadingu, Natálii Kadlečkovou a její gymnastické vystoupení, mistry ČR ve figurálním valčíku Barboru Mahenovou a Jana Havíře a taneční skupinu Moving Point. A určitě připravíme ještě nějaké další překvapení.  

 

Partnerem Sportovního plesu jsou Český antidopingový výborSdružení sportovních svazů ČR Francouzská ambasáda spolu s Francouzským kulturním institutem.  
Sdílet na: