12. dubna 2024

Sportovní dětské léto na FTVS!

Letošní léto na naší fakultě bude opět plné sportu, zábavy a nových dobrodružství. Představujeme vám šest vzrušujících turnusů našeho příměstského tábora pro děti ve věku 6 až 15 let, každý s unikátním přínosem.

• Standardní turnusy: Osvědčená klasika plná pohybu. Děti se zúčastní široké škály sportů, které rozvíjejí tělesnou koordinaci, sílu a vytrvalost. Zdůrazňujeme týmového ducha a fair play.

• Turnusy s kurzem první pomoci: Více než jen sport. Kromě fyzických aktivit se děti seznámí s základy první pomoci. Tento turnus posiluje nejen tělesné, ale i sociální dovednosti, jako jsou empatie, odpovědnost a schopnost pomáhat ostatním v nouzi.

• GSPORT turnusy: Kde se sport setkává s digitálním světem. Nabízíme mix tradičního sportu a elektronických her, které podporují strategické myšlení a týmovou spolupráci. Workshopy na téma digitální gramotnosti a kyberbezpečnosti připravují děti na výzvy současného digitálního světa.

Každý den bude plný aktivit, které kromě sportovních dovedností rozvíjejí také kreativitu, spolupráci a samostatnost. Děti si odnesou nejen spoustu sportovních zážitků, ale i nové zkušenosti a možná i přátele na celý život. Pro více informací, registraci a další podrobnosti navštivte naše webové stránky www.ftvs-verejnost.cz. Místa se rychle plní, neváhejte a zajistěte vašim dětem nezapomenutelné léto plné sportu a zábavy na FTVS!

Přihlášením do konce dubna využijete speciální ceny. S příchodem května plánujeme jemnou úpravu cenové politiky, doporučujeme proto neodkládat registraci a zajistit tak vašim dětem místo v našem oblíbeném táboře za co nejvýhodnějších podmínek.